Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

Kontinental Hockey League Odds

Kontinental Hockey League

Kontinental Hockey League, KHL, er en internasjonal profesjonell ishockeyliga som er rangert som den beste ishockeyligaen i Europa. Kontinental Hockey League ble opprettet i 2008 som en erstatning for den tidligere russiske superligaen.

Som NHL er ligaen delt opp i en østre- og en vestre avdeling. Den østre avdelingen er delt opp i to divisjoner, Kharlamov og Chernyshev. I den vestre heter divisjonene Bobrov og Tarasov. Alle er kalt opp etter tidligere russiske spillere.

Hvem vinner Kontinental Hockey League 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Cska Moscow3,002,65
Ska St. Petersburg3,302,85
Metallurg Magnitogorsk9,007,00
Lokomotiv Yaroslavl13,0011,00
Ak Bars Kazan15,009,00
Avangard Omsk15,0013,00
Salavat Yulaev Ufa22,0019,00
Dinamo Moscow30,0018,00
Jokerit Helsinki31,0020,00
Torpedo Nn41,0030,00
Traktor Chelyabinsk50,0029,00
Sibir Novosibirsk90,0067,00
Red Star Kunlun101,0050,00
Avtomobilist Yekaterinburg101,0070,00
Admiral Vladivostok101,0081,00
Vityaz Chekhov101,0081,00
Hc Slovan Bratislava126,0081,00
Barys Astana150,0067,00
Spartak Moscow151,0080,00
Sochi151,0090,00
Dinamo Minsk200,0081,00
Dinamo Riga201,00125,00
Neftekhimik Niznekamsk250,00101,00
Severstal Cherepovets250,00151,00
Yugra Khanty-Mansiysk250,00151,00
Metallurg Novokuznetsk251,00251,00
Amur Khabarovsk300,00126,00
Lada Togliatti300,00201,00