Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

NHL 2017/2018 odds

NHL

National Hockey League (NHL) er Nord-Amerikas største ishockeyliga. NHL er verdens mest prestisjefylte ishockeyliga. I USA er NHL en av de fire store sportsligaene, der de andre er NBA, NFL og MLB.

Hvilket lag vinner NHL 2017/2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Pittsburgh Penguins9,508,50
Washington Capitals11,0011,00
Edmonton Oilers12,5010,00
Chicago Blackhawks13,0012,50
Tampa Bay Lightning14,0012,00
Nashville Predators15,0013,00
Anaheim Ducks18,0015,00
New York Rangers18,0015,00
Montreal Canadiens18,0017,00
Minnesota Wild19,0017,00
Dallas Stars21,0017,00
Toronto Maple Leafs21,0017,00
San Jose Sharks21,0019,00
San José Sharks21,0021,00
Los Angeles Kings23,0021,00
Columbus Blue Jackets24,0021,00
St. Louis Blues26,0021,00
Boston Bruins26,0023,00
Calgary Flames34,0029,00
Florida Panthers34,0031,00
Ottawa Senators36,0029,00
New York Islanders41,0038,00
Philadelphia Flyers41,0041,00
Winnipeg Jets51,0046,00
Buffalo Sabres67,0046,00
Carolina Hurricanes67,0051,00
Detroit Red Wings76,0066,00
Vancouver Canucks101,00101,00
New Jersey Devils126,0091,00
Colorado Avalanche126,00101,00
Vegas Golden Knights126,00101,00
Las Vegas Golden Knights126,00126,00
Arizona Coyotes136,00101,00