VM i skiskyting 2015 Mitt Dansecrew Melodi Grand Prix 2015 Eurovision Song Contest 2015
Alpin skiidrett Basketball Cricket Fotball Golf Håndball Ishockey Langrenn Motorsport Odds på mobilen Politikk Skiskyting Snooker Sykling Tennis Travsport øvrige idretter TV-programmer og kåringer i andre land
Gamle odds Kommende odds

Eurovision Song Contest 2015 Odds

Vinneren av Melodi Grand Prix får representere Norge under Eurovision Song Contest.

Eurovision Song Contest 2015 arrangeres i Østerrike. Foreløpige datoer for de to semifinalene er 19. og 21. mai 2015, med finale 23. mai 2015.

Hvem vinner Eurovision Song Contest 2015?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Italia3,252,40
Estland7,004,25
Finland8,603,50
Sverige11,507,00
Norge13,0010,00
Australia18,507,00
Storbritannia34,0019,50
Aserbajdsjan40,0010,00
Armenia48,0013,00
Tyskland48,0025,00
Slovenia55,0010,00
Russland70,0021,00
Spania75,0015,00
Belgia75,0025,00
Romania110,0026,00
Serbia120,0019,50
Polen120,0034,00
Latvia125,0019,50
Litauen130,0026,00
Island140,0021,00
Georgia150,0035,00
Malta170,0026,00
Ungarn170,0030,00
Montenegro170,0035,00
Hellas200,0015,00
Albania200,0051,00
Nederland210,0019,50
Irland210,0029,00
Tsjekkia240,0029,00
Danmark260,0019,00
Kypros280,0030,00
Sveits290,0021,00
Israel320,0035,00
Moldova330,0051,00
Frankrike380,0025,00
San Marino380,0060,00
Portugal430,0045,00
Østerrike470,0025,00
Hviterussland560,001,00
F.Y.R. Makedonia620,0045,00
BetfairBetssonLadbrokesPaddypowerStanjamesUnibetWilliamhillauYouwin
2,922,403,253,003,252,652,753,00
7,005,506,005,005,004,256,007,00
8,604,404,503,504,504,005,003,50
11,507,0010,008,009,0011,00
13,0013,0011,0010,0011,0010,00
18,5010,008,007,007,0010,0010,008,00
34,0019,5026,0026,0026,0025,0021,0021,00
40,0015,0017,0010,0026,0011,00
48,0019,5013,0020,0034,0021,00
48,0025,0025,0029,0026,00
55,0010,0015,0013,0015,0026,0015,00
70,0029,0021,0025,0051,0026,00
75,0019,5017,0020,0051,0015,00
75,0035,0034,0025,0051,0041,00
110,0029,0030,0051,0026,00
120,0019,5034,0050,00101,0026,00
120,0035,0075,0081,0034,00
90,0019,5021,0026,00125,0067,0041,00
130,0030,0026,0026,0075,0067,0041,00
140,0029,0021,0041,0050,0081,0041,00
150,0035,0051,0051,00125,00101,00101,00
170,0035,0026,0034,0050,00101,0026,00
170,0030,0041,0051,0050,00101,0041,00
170,0035,0067,0050,00101,0041,00
200,0025,0015,0015,0034,0017,00
200,0060,0051,0051,00100,00151,0067,00
210,0019,5026,0051,0030,00101,0026,00
210,0029,0034,0067,00125,00126,0041,00
240,0029,0034,0035,00151,0034,00
260,0019,5019,0034,0020,00151,0019,00
280,0035,0041,0034,0030,00201,0034,00
290,0035,0026,0034,0025,00151,0021,00
320,0035,00101,00100,00151,0051,00
330,0060,0051,0067,0075,00201,0051,00
380,0035,0051,0051,0025,00101,0051,00
380,0060,00101,00100,00201,0067,00
430,0045,0050,00201,0051,00
470,0045,0034,0025,00151,0034,00
560,0029,0067,0067,00100,001,0067,00
620,0045,00101,0067,00100,00201,00101,00