Ski-VM 2017 Melodi Grand Prix 2017
Alpin skiidrett Fotball Golf Håndball Ishockey Langrenn Motorsport Odds på mobilen Politikk Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

Eurovision Song Contest 2017 Odds

Vinneren av Melodi Grand Prix får representere Norge under Eurovision Song Contest.

Hvem vinner Eurovision Song Contest 2017?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Italia5,205,20
Australia9,807,00
Sverige10,004,00
Russland10,507,00
Hellas13,506,00
Romania23,0023,00
Estland26,0026,00
Ukraina26,0026,00
Nederland28,0028,00
Danmark32,0032,00
Aserbajdsjan34,0034,00
Bulgaria36,0036,00
Frankrike36,0036,00
Armenia38,0038,00
Finland44,0044,00
Polen44,0044,00
Island50,0050,00
Storbritannia55,0026,00
Serbia60,0060,00
Kypros65,0065,00
Ungarn90,0090,00
Irland100,0034,00
Israel100,00100,00
Belgia110,00110,00
Hviterussland120,00120,00
Latvia120,00120,00
Georgia130,00130,00
Malta130,00130,00
Slovenia130,00130,00
Litauen150,00150,00
Montenegro150,00150,00
Sveits160,00160,00
Albania170,00170,00
Portugal170,00170,00
Norge180,0015,00
Tsjekkia190,00190,00
F.Y.R. Makedonia200,00200,00
Østerrike210,00210,00
Kroatia210,00210,00
Spania240,00240,00
San Marino280,00280,00
Tyskland330,00330,00
Moldova470,00470,00