Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

Dansk cup Odds

Dansk cup Odds

Dansk cup kalles Landspokalturneringen. Vinneren av turneringen er danske pokalmestre. Turneringen har vært avholdt hvert år siden 1955, og finalen spilles alltid på Kristi Himmelfartsdag.

Hvem vinner Dansk cup 2018?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Fc København2,602,40
Brøndby6,006,00
BrøNdby If6,006,00
Midtjylland9,009,00
Fc Nordsjælland21,0015,00
Randers21,0017,00
Odense21,0018,00
Fc NordsjæLland21,0021,00
Aab Fodbold24,0021,00
Århus Gf24,0023,00
Lyngby Bk41,0034,00
Sønderjyske41,0034,00
SøNderjyske41,0041,00
Silkeborg46,0034,00
Ac Horsens61,0041,00
Viborg61,0041,00
Hobro61,0061,00
Esbjerg81,0041,00
Fc HelsingøR101,00101,00
Vendsyssel126,0061,00
Fc Roskilde126,0081,00
Hb KøGe126,00126,00
Fc Helsingør151,00101,00
Fremad Amager151,00126,00
Nykøbing Fc176,00176,00
NykøBing Fc176,00176,00
Hb Køge201,00126,00
Vejle201,00151,00
Fc Fredericia201,00201,00
Nykobing201,00201,00
Thisted201,00201,00
Brabrand If251,00251,00
Skive301,00201,00
Næstved If301,00251,00
NæStved Bk301,00301,00
Thisted Fc301,00301,00