Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

MLB 2017 Odds

MLB er det beste og mest prestisjefylte nivået innen baseball. Det er fellesbetegnelse for de to profesjonelle amerikanske (og til dels canadiske) ligaene American League og National League.

Hvem vinner MLB 2017?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
Houston Astros6,005,00
Chicago Cubs7,006,00
Boston Red Sox8,007,00
Washington Nationals8,007,50
Cleveland Indians9,007,75
Los Angeles Dodgers10,007,00
New York Yankees15,0011,00
Colorado Rockies17,0011,00
Arizona Diamondbacks21,0014,00
Toronto Blue Jays34,0026,00
St Louis Cardinals41,0034,00
Texas Rangers41,0036,00
Minnesota Twins51,0036,00
New York Mets61,0041,00
Detroit Tigers61,0050,00
Milwaukee Brewers67,0040,00
Baltimore Orioles67,0041,00
Pittsburgh Pirates67,0051,00
Seattle Mariners67,0051,00
Tampa Bay Rays70,0051,00
Los Angeles Angels85,0071,00
Kansas City Royals101,0046,00
Miami Marlins151,00125,00
Chicago White Sox301,00150,00
Atlanta Braves301,00250,00
Cincinnati Reds501,00250,00
Oakland Athletics501,00251,00
San Francisco Giants1001,00500,00
San Diego Padres1500,00751,00
Philadelphia Phillies3001,00501,00