Fotball Golf Håndball Ishockey Motorsport Odds på mobilen Politikk Sykling Tennis Travsport Øvrige idretter Øvrige odds
Gamle odds Kommende odds

NFL Odds

National Football League (NFL) er den høyeste profesjonelle amerikanske ligaen for amerikansk fotball, og anses for å være den beste og viktigste ligaen i sporten. Den ble grunnlagt i 1920 som American Professional Football Association av 11 lag. De endret navn til det nåværende i 1922. NFL er inndelt i American Football Conference (AFC) og National Football Conference (NFC)), som igjen er delt inn i fire divisjoner hver.

Sesongen varer fra første helg etter Labor Day i begynnelsen av september og av sluttes med med den prestisjefylte Super Bowl om i de senere år har foregått på første søndag i februar. "Regular season" utgjør de første 17 ukene, frem til årsskifte, hvor hvert lag spiller 16 kamper. De seks beste lagene fra hver conference går videre til et sluttspill i januar. Vinnerne av AFC- og NFC-sluttspillene møtes i Super Bowl for å avgjøre vinneren av NFL.

Hvem vinner Super Bowl 52?

    Høyeste
odds
Laveste
odds
New England Patriots5,505,00
Green Bay Packers11,0011,00
Dallas Cowboys12,009,00
Seattle Seahawks12,0011,00
Pittsburgh Steelers13,0011,00
Atlanta Falcons15,0013,00
Oakland Raiders19,0015,00
Denver Broncos21,0017,00
Kansas City Chiefs23,0017,00
Carolina Panthers26,0021,00
New York Giants26,0021,00
Minnesota Vikings28,0023,00
Houston Texans29,0021,00
Arizona Cardinals34,0021,00
Baltimore Ravens41,0030,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Tampa Bay Buccaneers41,0034,00
New Orleans Saints41,0040,00
Philadelphia Eagles41,0040,00
Tennessee Titans51,0034,00
Cincinnati Bengals51,0035,00
Detroit Lions51,0050,00
Miami Dolphins51,0050,00
Washington Redskins51,0050,00
Los Angeles Chargers70,0051,00
Jacksonville Jaguars70,0067,00
Buffalo Bills80,0067,00
Chicago Bears126,00100,00
Los Angeles Rams150,00101,00
New York Jets150,00101,00
San Francisco 49Ers151,00126,00
Cleveland Browns251,00126,00